pánbožko

pánbožko | mytologická kreatúra

Prasačiny momentálne nie je možné zobraziť.
panbozko-osobne
Toto si pripomeň vždy keď vidíš politika
 
Marcus Phoenix
Marcus Phoenix | 30.8.2023 12:24

Minule som počul taký názor, že "áno, ale toho tvojho, ktorého si volil". Čiže nemôžeš vykrikovať Mazurekovi, že ho platíš, lebo jeho platia jeho republikáni, Záborskú platia jej pánbožkári a priatelia atď. Samozrejme nejde to tak, že na účtovnom majú poznámku, kto koho volil a tomu potom pošlú pol centa na účet, ale "morálne" ak volíš, tak si predstavuješ, že platíš tých "svojich" a nemal by si si nárokovať na opačný ideový tábor, aby hájili tvoje záujmy, lebo ich platíš. Celkovo ale nemám rád túto argumentáciu, keď sa postaví nejaký jednoduchší na ulicu a začne vykrikovať, že platí toho a onoho a teda je jeho zamestnanec a začne sa hrať na riaditeľa poslancov.


Marcus Phoenix
Marcus Phoenix | 30.8.2023 12:26

... hlavne keď si vezmeme, že väčšina poslancov (mimo pouličných pozberancov z OĽaNO, či Kotlebových podržtašiek) má aj iné príjmy, ktoré častokrát prevyšujú poslanecký plat a ten majú iba ako "na kávu".


jeboslav
jeboslav | 30.8.2023 12:54

@MP: Ved ked to maju len na kavu tak nech cely poslanecký plat dávajú na charitu. To im nikto nebráni. Dávať na charitu, co hy inak mali na kavu, by nemal byt problém. Inak su platení z našich dani (nepriamych a dani právnických osôb, priame dane fyzických osôb idu na VÚC a obce).


Marcus Phoenix
Marcus Phoenix | 30.8.2023 14:03

Mnohí aj dávajú, ale nechvália sa tým. Jeblina Kotleba vždy keď dal šek, tak si to musel zavesiť na sieť ako populistické promo. Ten kto chce naozaj pomáhať, tak dáva nezištne bez kamier a fotiek na IG.


 
Nie ste prihlásený, pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť!
( Prihlásenie | Registrácia )
 
 
loader